Geveke
NL

Onderhoud, service & reparatie aan compressoren

Onderhoud is van groot belang voor een optimale en efficiënte werking.

De betrouwbaarheid van een persluchtinstallatie is essentieel. Daarom is adequaat onderhoud van groot belang. Het vergroot de continuïteit van uw bedrijfsvoering én het kan forse besparingen op uw energieverbruik realiseren. Geveke biedt u een uitgebreid pakket aan servicediensten in tal van vormen:
  • storingen & service on-call
  • op basis van een abonnement
  • inspectief 
  • preventief
  • all-in onderhoud

Service door het hele land
Wij verzorgen onderhoud en service vanuit onze werkplaatsen in Amsterdam en Coevorden, maar natuurlijk ook bij u op locatie. Met circa dertig regionaal opererende monteurs is er altijd een servicemonteur bij u in de buurt. Wij stemmen de wijze en frequentie van service af op uw onderhoudsbehoefte. Voor het onderhoud op vrijwel alle merken persluchtinstallaties kunt u bij Geveke terecht.

Waarborg voor kwaliteit
Geveke is gecertificeerd volgens ISO 9001:2008, VCA* en F-gassen/STEK. Onze monteurs en servicetechnici worden regelmatig geschoold, zodat ze goed ingevoerd zijn in de laatste technologie van onze apparatuur. Daarnaast worden onze gereedschappen jaarlijks gekalibreerd. Een waarborg voor zekerheid en kwaliteit. Geveke, 24/7 uw servicepartner. 

Voor storingen en onderhoudsplanning kunt u tijdens kantooruren (08.00 – 17.00 uur) contact opnemen met:

Nederland
Regio Noord
Ronnie Vrieling, 0524 560 361, ronnie.vrieling@geveke.com
Erik Leemhuis, 0524 525 662, erik.leemhuis@geveke.com
 
Regio West 
Arno Kempe, 020 582 2210, arno.kempe@geveke.com
Wesley Hudepohl, 020 582 2565, wesley.hudepohl@geveke.com

Regio Zuid
Richard van Zijl, 020 582 2407, richard.van.zijl@geveke.com
Thomas Meijer, 020 582 2454, thomas.meijer@geveke.com  

België
Yordi Duindam, 02 257 4675, yordi.duindam@geveke.com.
Robin Otten, +32 (0)20 582 2448, robin.otten@geveke.com

Voor urgente storingen buiten kantooruren:
Nederland: +31 (0)20 582 2640
België: +32 (0)2 257 4687.

 

Advies op maat?

Neem contact op met onze persluchtadviseurs

Mogen wij u helpen?

Hebt u een vraag?

Bel mij terug

Bij urgente storingen buiten kantooruren kunt u ons bereiken op
+31 (0)20 582 2640

BTW-nummer NL001476063B01
KvK Amsterdam 33119115

Onze kantoren in België
CompAir Geveke: +32 (0)2 720 4090
Geveke Process Technology: +32 (0)2 257 0230 

Hier vindt u Geveke

google map

Hoofdkantoor Geveke

Kabelweg 21 (Einsteingebouw)
1014 BA Amsterdam

Postbus 820
1000 AV Amsterdam

Onze overige locaties

Om deze website optimaal te laten functioneren gebruiken wij cookies. Voor meer informatie zie ons privacy- & cookiebeleid.

Akkoord